VAS, nysilver, jugend.

VAS, nysilver, jugend.
3355672. VAS, nysilver, jugend.

Höjd 30, diameter 5-13 cm.

Bruks- och ytsslitage, putsskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30, diameter 5-13 cm.

Antal besök: 681