SILVERFÖREMÅL, 14 st, svenska, norska och finska stämplar. Vikt ca 500 gram.

3355613. SILVERFÖREMÅL, 14 st, svenska, norska och finska stämplar. Vikt ca 500 gram.

12 bestick av olika modeller och ett par ströare. Bestickens längd 5,5-20,5 cm. Ströare Tore Eldh, Göteborg 1965, höjd 5 och 6,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 229