IAN RUSTH. "Aldardo", olja på pannå, signerad.

3355608. IAN RUSTH. "Aldardo", olja på pannå, signerad.

30 x 31 cm, ram 44 x 43,5 cm.

Ian Rusth (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 31 cm, ram 44 x 43,5 cm.

Ian Rusth (Född 1950)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 322