ALEXANDER LANGLET. Stuga med täppa, olja på duk, signerad och daterad.

3355454. ALEXANDER LANGLET. Stuga med täppa, olja på duk, signerad och daterad.

47x37 cm.

Mindre krackeleringar.

Alexander Langlet (1870–1953)

Gör en kostnadsfri värdering!

47x37 cm.

Mindre krackeleringar.

Alexander Langlet (1870–1953)

Antal besök: 444