WILHELM HENNING. Göteborgsmotiv, olja på pannå, signerad.

3355449. WILHELM HENNING. Göteborgsmotiv, olja på pannå, signerad.

22x16 cm.

Wilhelm Henning (1899–1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

22x16 cm.

Wilhelm Henning (1899–1955)

Antal besök: 472