DAMARBETSBORD, 18/1900-tal.

3355056. DAMARBETSBORD, 18/1900-tal.

Bemålad med figurscen på bordsskivan och blomsterrankor längst sargen. Beslag i mässing, längd ca 56, bredd ca 32, höjd ca 72 cm.

Märken, färgavskav, retuscher, slitage. Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 412