33550. SERVISDELAR, 35 delar, "Vinranka", Arthur Percy, Gefle.
3 mattallrikar, 3 djupa tallrikar, 2 förrättstallrikar, 12 assietter, 3 desserttallrikar, 2 uppläggningsfat, 2 uppläggningsskålar, kaffekopp, 4 fat, 2 mindre assietter.
Krackelyr, slitage.