FÅTÖLJER, ett par, funkis, 1900-talets första hälft.

335492. FÅTÖLJER, ett par, funkis, 1900-talets första hälft.

Höjd 73 cm. Djup 62 cm Längd 63 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 626