PÄLS, mink, Saga Selected, 1900-tal. Cirka storlek 38/40.

335482. PÄLS, mink, Saga Selected, 1900-tal. Cirka storlek 38/40.

Rygglängd ca. 110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca. 110 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 693