Riddarrustning, med sköld, replika.

3354790. Riddarrustning, med sköld, replika.

riddarrustning, med sköld, replika, stål, tyg, trä,
Mått ca.: Hög 184 cm, B. 80 cm, djup 50 cm.

Åldersanpassat skick med tecken på slitage, repor, gnidning, bucklor och skav på platser, skruvar saknas i vissa fall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 605