Tre fasta hyllplan invändigt. Längd 84 cm. Bredd 46 cm. Höjd 118 cm.
Bruksslitage, skador/sprickor, senare bemålat, färgsläpp, kompletterat och renoverat.
Nyckel/nycklar finns.