BYRÅ, Nylouis XV 1800-tal.

3354784. BYRÅ, Nylouis XV 1800-tal.

Bukig form med två lådor, dekor av inläggningar och metallmonteringar samt stenskiva. Längd 76, bredd 38, höjd 84 cm.

Slitage, fanerbortfall, fläckar och märken, en lös metallmontering.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 153