VITRINSKÅP, engelsk stil. 1900-tal.

3354433. VITRINSKÅP, engelsk stil. 1900-tal.

Bemålat, längd ca. 79, bredd 22, höjd 95 cm.

Dörrdekor med lagningar. Renoverad och kompletterad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 509