PENDYL och lampetter rococostil 1950-tal.

33541. PENDYL och lampetter rococostil 1950-tal.

Skuren,förgylld, Tavlan märkt.H Werstén. Höjd 60 cm.

Litet bortfall i förgyllningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 773