MATSERVIS, 59 dlr, porslin, "Exclusiv", Rörstrand.

3354178. MATSERVIS, 59 dlr, porslin, "Exclusiv", Rörstrand.

12 st tallrikar ca 24 cm
14 st tallrikar ca 21 cm
12 st djupa tallrikar ca 20 cm
12 st assietter ca 17 cm
2 st uppläggningsfat ca 23 cm
2 st uppläggningsfat ca 30 cm
2 st uppläggningsfat ca 36 cm
1 st uppläggningsskål, läng ca 23 cm
1 st såsskål, höjd ca 10 cm, längd ca 19 cm
1 st kanna, höjd ca 19 cm.

Bruksslitage, mindre repor på förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st tallrikar ca 24 cm
14 st tallrikar ca 21 cm
12 st assietter ca 17 cm
2 st uppläggningsfat ca 23 cm
2 st uppläggningsfat ca 30 cm
2 st uppläggningsfat ca 36 cm
1 st kanna, höjd ca 19 cm.

Antal besök: 670