MOCCASKEDAR, 12 st, dekor av Ångemanlands landskapsblomma styvmorsviol, MEMA, 1900-tal.

335384. MOCCASKEDAR, 12 st, dekor av Ångemanlands landskapsblomma styvmorsviol, MEMA, 1900-tal.

Längd ca 10,5 cm.
Vikt ca 116 gram.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 10,5 cm.
Vikt ca 116 gram.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 234