ÅKGRÄSKLIPPARE, Stiga Estate 2084.

3353313. ÅKGRÄSKLIPPARE, Stiga Estate 2084.

5 växlad
7 klipphöjder
Klippyta ca 80 cm.

punka,repor,rost,ej funktionstestad,ingen funktionsgaranti lämnas,använt slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 växlad
7 klipphöjder
Klippyta ca 80 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 139