SVEN HAGMARKER. Olja på duk, signerad.

335325. SVEN HAGMARKER. Olja på duk, signerad.

Stilleben.
Ca. 36x57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben.
Ca. 36x57 cm.

Antal besök: 1 711