OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal.

33532. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal.

Motiv av tomte. 30x25 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv av tomte. 30x25 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 1 159