OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. , Rättvisan, teaterdekoration, 18/1900-tal.

335293. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. , Rättvisan, teaterdekoration, 18/1900-tal.

142 x 94 cm.
Märkt på baksidan 76, TAIFUN, 3 AKT, M.F.

Skev ram, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

142 x 94 cm.

Skev ram, bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 993