OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvareller, 2 st. Mamma med barn i vattenbryn, signerade.

335287. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvareller, 2 st. Mamma med barn i vattenbryn, signerade.

Bildyta 54 x 41 samt 53 x 35 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 524