EVA BERGENWALL. Solbelyst kvinna, olja på duk, signerad samt daterad -01.

335280. EVA BERGENWALL. Solbelyst kvinna, olja på duk, signerad samt daterad -01.

120 x 72 cm.
Oramad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

120 x 72 cm.
Oramad.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 722