DRÄNGASKÅP, 1800-talets andra hälft.

335242. DRÄNGASKÅP, 1800-talets andra hälft.

Längd 77 cm. Bredd 50 cm. Höjd 146 cm.

Bemålad dörr. Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad dörr. Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 125