KAFFESERVIS, flintgods, 52 delar, "Gröna Anna", Rörstrand.

33521. KAFFESERVIS, flintgods, 52 delar, "Gröna Anna", Rörstrand.

13 kaffekoppar, 18 kaffefat, 17 assietter, gräddkanna, sockerskål med lock, vas, plåtbricka.

Bruksslitage. En kopp och assiette samt 4 fat med nagg. Bricka med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 289