EVIG. kvinnors armbandsur.

EVIG. kvinnors armbandsur.
3351901. EVIG. kvinnors armbandsur.

Eterna, damur, quartz urverk, metall, guldpläterad, '3620.47'
Fodralets mått ca.: 2,2 x 2,5 cm.

Åldersanpassat bärskick, repor på plats, armband med tecken på slitage. Det finns ingen garanti för funktionalitet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 362