SOLUR, grönmålad metall, 1900-tal.

335159. SOLUR, grönmålad metall, 1900-tal.

Höjd 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 670