BJÖRN NYMAN. "BREVET".

BJÖRN NYMAN. "BREVET".
3351562. BJÖRN NYMAN. "BREVET".

Trompe l'oeil-målning, monogramsignerad och daterad 1980, akryl och olja på pannå, 54x45 cm.

Ram med hanteringsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med hanteringsslitage.

Antal besök: 414