MATSALSGRUPP, 7 delar, Gustaviansk stil, 1950-tal.

335127. MATSALSGRUPP, 7 delar, Gustaviansk stil, 1950-tal.

Bord, Diam: 110 cm.
3 Iläggsskivor, Bredd per styck: 37 cm.
6 st stolar, rygghöjd 87 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord, Diam: 110 cm.
6 st stolar, rygghöjd 87 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 138