FÅTÖLJ med FOTPALL, metall och läder, IKEA, 2000-tal.

335110. FÅTÖLJ med FOTPALL, metall och läder, IKEA, 2000-tal.

På cylinderformade metallfötter. Klädda i svart läder. Lös sittdyna. Ryggdyna fastsydd.
Sitthöjd 41 cm.
Höjd på fotpall 37 cm.

Bruksslitage, bristningar, fläckar/smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 41 cm.
Höjd på fotpall 37 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 427