KAMERAPAKET, Pentax MX, 1900-tal.

335102. KAMERAPAKET, Pentax MX, 1900-tal.

Kamerahus Pendax MS.
Objektiv SMC PENTAX-A 1:1.7 50mm.
Objektiv SMC PENTAX-M 1:4.5 80mm-200mm.
Medföljande blixt RICOH XR SPEEDLITE 240, samt kameraväska.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kamerahus Pendax MS.

Antal besök: 651