SKRIVBORD, engelskt, 1900-talets andra hälft.

3350257. SKRIVBORD, engelskt, 1900-talets andra hälft.

Engelskt skrivbord med läderklädd skiva.
Möjligt att dela i tre delar.
Längd 120 cm, höjd 78 cm, djup 61 cm.

Bruksskick, märken, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möjligt att dela i tre delar.

Bruksskick, märken, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 077