SOFFA, tre-personers, 1960/70-tal.

335008. SOFFA, tre-personers, 1960/70-tal.

Soffa inköpt på NK, klädsel med mönster av blommor och påfåglar, längd 210 cm, djup 82 cm, höjd 70 cm.

Bruksslitage och klädsel med slitage på armlänen och flera kuddar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 770