SOFFA, tre-personers, 1960/70-tal.

335006. SOFFA, tre-personers, 1960/70-tal.

Soffa inköpt på NK, klädsel med mönster av blommor och påfåglar, längd 210 cm, djup 82 cm, höjd 70 cm.

Klädsel med slitage på armlänen, en kudde med stor fläck, övriga kuddar med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 66 874