RACING COCKPIT, Tomy, 1980-tal.

3349916. RACING COCKPIT, Tomy, 1980-tal.

Höjd ca 13 cm, ca 21x25 cm.
Batteridriven.
Originallåda.

Bruksslitage, ytsmuts.
Fungerade vid katalogiseringstillfället.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13 cm, ca 21x25 cm.
Batteridriven.
Originallåda.

Bruksslitage, ytsmuts.

Antal besök: 536