KANDELABRAR i tenn, ett par, Hultman A/B J L, 1937, Stockholm.

334989. KANDELABRAR i tenn, ett par, Hultman A/B J L, 1937, Stockholm.

Kandelabrar för tre ljus, ett par. Rokokostil. Tenn.
Höjd 24,5 cm.
Längd 30 cm.
Märkta Stockholms stadsstämpel, JLH (J.L. Hultman), L8.

Bruksskick.
Repor.
Manchetter något böjda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24,5 cm.
Längd 30 cm.

Bruksskick.
Repor.
Manchetter något böjda.

Antal besök: 1 198