PALLARÉS. ”Castella”.

PALLARÉS. ”Castella”.
3349097. PALLARÉS. ”Castella”.

Olja på skiva
På baksidan, signerad, titeln och daterad 1961
50x65,5 cm.

Stöd med sprickor och spikad på ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på skiva
50x65,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 229