PRYDNADSHORN, "Dryckeshorn", tidigt 1900-tal.

334898. PRYDNADSHORN, "Dryckeshorn", tidigt 1900-tal.

Total höjd ca 62 cm.

Slitage, gravyr. Lock med bucklor. Lock går ej att öppna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 62 cm.

Antal besök: 745