SOFFBORD/KISTA, shesam trä, Indien.

3348898. SOFFBORD/KISTA, shesam trä, Indien.

Höjd 58 cm
Bredd 115 cm
Djup 65 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58 cm
Bredd 115 cm
Djup 65 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 603