BORD, stringmodell, 1950-tal.

BORD, stringmodell, 1950-tal.
3348830. BORD, stringmodell, 1950-tal.

Teakfanerad rektangulär skiva på svartlackerat metallunderrede. Längd 60, bredd 35, höjd 49,5 cm.

Obetydligt slitage, underredet med tilltryckt hyllplan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 388