KOMPOSITION, STÅL, ENLIGT UPPGIFT STAFFAN NIHLÉN.

3348617. KOMPOSITION, STÅL, ENLIGT UPPGIFT STAFFAN NIHLÉN.

Längd 88, bredd 42, höjd ca 17 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 403