STICKERT MED BÄLTE, Tyskland 1930-40-tal, märkt Siegfried Waffenfabrik M.B.H Solingen.

334854. STICKERT MED BÄLTE, Tyskland 1930-40-tal, märkt Siegfried Waffenfabrik M.B.H Solingen.

Stickert Tyskland.

Slitage, se bilder !

Gör en kostnadsfri värdering!

Stickert Tyskland.

Slitage, se bilder !

Antal besök: 1 627