Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
CLAY KETTER. "A few of my favourite Things", Djuptryck, signerad, numrerad 42/100 och daterad -14 a tergo.
3348291. CLAY KETTER. "A few of my favourite Things", Djuptryck, signerad, numrerad 42/100 och daterad -14 a tergo.
21x28 cm.
Ej ramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
21x28 cm.
Ej ramad.
Göteborgs Auktionsverk
235