Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
OLLE BONNIER. "20: e seklet", olja på duk, signerad Olle Bonniér.
334819. OLLE BONNIER. "20: e seklet", olja på duk, signerad Olle Bonniér.
Utvalt av våra föremålsexperter
38,5 x 62 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
38,5 x 62 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
8 143