DAVID ROSÉN. Soffbord, teak, Westerbergs, Tranås, 1950/60-tal.

334764. DAVID ROSÉN. Soffbord, teak, Westerbergs, Tranås, 1950/60-tal.

Massiv teak, svärtat underrede i originalfärg med svängda ben, mässingsbeslag. Längd, 120, bredd 61, höjd 55 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 2 530