ZINKBALJOR, 2 st, 1900-tal.

334745. ZINKBALJOR, 2 st, 1900-tal.

1 oval, längd 83,m bredd 58, höjd 32.
1 runt diameter 58, höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 517