KAPPOR OCH GARDINLÄNGDER, 6 st, jugend, 1900-talets första hälft.

334734. KAPPOR OCH GARDINLÄNGDER, 6 st, jugend, 1900-talets första hälft.

Ca. 200x83-241x125 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 200x83-241x125 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Antal besök: 461