TAGE POULSEN. Utdragbart matbord för GM Möbler, Danmark.

3347028. TAGE POULSEN. Utdragbart matbord för GM Möbler, Danmark.

Massiv tonhöjd furu.

ca Höjd 71 cm x B 208 cm x D 150 cm.

Tecken på slitage, några djupare repor på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Massiv tonhöjd furu.

Antal besök: 2 378