BORDSSPEGEL, mässing, 1900-tal.

3347009. BORDSSPEGEL, mässing, 1900-tal.

Ställbar. Höjd 41 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar. Höjd 41 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 237