TISSOT PR 50, chronograph, quartz, 2000-tal.

3346810. TISSOT PR 50, chronograph, quartz, 2000-tal.

Nr: J178/278.
Boettens diameter ca 37 mm.
Safirglas.

Smärre repor och fläckar på baksidan. Ej funktionstestad, batteri tomt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr: J178/278.
Boettens diameter ca 37 mm.
Safirglas.

Antal besök: 859