TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900-tal.

334680. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900-tal.

Bord 123x60 höjd 74.
2 stolar höjd 70 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord 123x60 höjd 74.
2 stolar höjd 70 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 545